Parę słów o nas...

H.M.L. Dachy Płaskie sp. z o.o. jest firmą dekarską której głównym klientem jest Holenderska firma dekarska wykonująca zlecenia przede wszystkim na dachach płaskich. W roku 2021 postanowiliśmy poszerzyć nasze horyzonty i umożliwić rozwój oraz nabycie doświadczenia dla coraz większej liczby osób zainteresowanych pracą w branży dekarskiej. Nasza firma powstała jako odpowiedź na coraz to większe i ciągle rosnące zapotrzebowania kadrowe w branży dekarskiej, która z roku na rok rozwija się w zaskakującym tempie, oferując stałą współpracę oraz szerokie horyzonty rozwojowe dla ludzi mocno zmotywowanych w dążeniu i osiąganiu zamierzonych celów. Codziennie nasz zespół jest do Państwa dyspozycji i zapewnia najlepszą obsługę, ponadto uważamy, że świadczenie usług na najwyższym poziomie to dla nas najbardziej naturalna rzecz na świecie!

Naszym głównym klientem jest bardzo dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które w katalogu wykonanych usług może się poszczycić współpracą z najpoważniejszą grupa zleceniodawców na terenie państw beneluxu, którzy to w głównej mierze zlecają wykonanie pokryć dachowych z tworzyw sztucznych na nowo powstałych obiektach przemysłowo-handlowych ( w tym wielopowierzchniowe magazyny, fabryki, supermarkety) oraz renowacje już istniejących obiektów. W ciągu kilku ostatnich lat nasz klient położył miliony metrów kwadratowych pokryć dachowych z tworzyw sztucznych na terenie państw Beneluxu, Niemiec, Anglii oraz Francji.

MISJA :

Jako główny cel stawiamy sobie najwyższą jakość podczas rekrutacji pracowników do prac dekarskich na terenie Holandii, począwszy od wymagań potencjalnych pracowników , kończywszy na zaspokojeniu wymagań oraz zadowoleniu naszych zleceniodawców.

WIZJA : 

Być najbardziej cenionym biurem posrednictwa pracy dla branży dekarskiej, z dumą budowaną na unikalnym doświadczeniu naszych zleceniodawców.

  • ciągłe doskonalenie działalności, nadążanie za zmianami na miarę potrzeb pracowników oraz zleceniodawców, 
  • motywowanie pracowników poprzez możliwośc budowania doświadczenia oraz system cyklicznych podwyżek.
  • podnoszenie kwalifikacji pracowników, aby praca w firmie przynosiła satysfakcję.

ADRES BIURA

H.M.L.  sp z o.o.

37-600 Lubaczów

ul. Rynek 2/3

NIP: 7931634437 KRS : 0000908024

REGON: 38926937300000

KONTAKT

MAIL :

info@hmldachyplaskie.com

Nr.Tel. : +48 782 120 977

© H.M.L. sp z o.o.  Wszelkie prawa zastrzeżone.