O nas

Zespół HML

Poznaj nas lepiej

Z pasji do dekarstwa w 2021 r. powstało pierwsze w Polsce biuro dekarskiej firmy HML, specjalizujące się w pozyskiwaniu osób chętnych do podjęcia współpracy w tej branży. Naszym zadaniem jest pełne przygotowanie do pracy na stanowisku pomocnik dekarza. Dokładamy wszelkich starań, aby spośród wielu chętnych wybrać tych, którzy z zaangażowaniem będą wykonywali powierzone zadania.

Nie wymagamy doświadczenia
– umożliwiamy rozwój.

Działamy na terenie Holandii, Belgii, Francji i Niemiec. Nie zatrzymujemy się, ponieważ w planach mamy inne kraje UE.

Wchodzisz w to?

Na co dzień 5 osobowy zespół HML czuwa nad poszczególnymi etapami organizacji zatrudnienia naszych pracowników.

Magdalena Baran

Kierownik biura HML – nadzoruje pracę biura w Polsce od samego początku. W stałym kontakcie z pracownikami. Rozwiązuje sprawy typowe i nietypowe. Pracę na dachu poznała osobiście i wie, że można to polubić.

+48 721 850 977

Monika Lubas

Koordynator HML – szkoli z zakresu BHP, opowiadając jak bezpiecznie pracować na wysokości. Nadzoruje pracę naszych dekarzy, służy pomocą we wszelkich kwestiach. Na co dzień pracuje na terenie Holandii.

+31 648045258

Sara Sztandera

Specjalista ds. Social media – odpowiedzialna za promowanie zawodu dekarza w mediach społecznościowych. Specjalizuje się w kwestiach związanych z pracą na własnej działalności gospodarczej.

+48 607 959 977

Mateusz Jabłoński

Specjalista ds. rekrutacji – na co dzień prowadzi niezliczone ilości rozmów z przyszłymi dekarzami. Opowiada o pracy, zaraża pasją do dekarstwa. Zna temat od podszewki, ponieważ czasami pojawia się na dachu.

+48 782 120 977